Navigation
KZSM Zw. Rew.

00-682 Warszawa, ul. Hoża 66/68
tel.: 22 372 03 72
fax: 22 372 03 25
e-mail: kzsm@kzsm.org.pl

Kursy walut

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2020-01-20
USD 3,8277 +0,59%
EUR 4,2447 +0,24%
CHF 3,9539 +0,33%
GBP 4,9698 +0,03%
Wspierane przez Money.pl

Polecamy

Partnerzy

   


 

  
 
    
 
 
 
 
 
 


Powrót do poprzedniej strony Wydrukuj tę stronę

Archiwum wiadomości serwisu KZSM

19-11-2018

Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński uhonorowany Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości


Podczas uroczystej Gali z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Olsztynie Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński został honorowany Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Medal 100-lecia Odzyskania Niepodległości to polska odznaka okolicznościowa ustanowiona uchwałą Rady Ministrów z dnia 8 maja 2018 r. dla uczczenia 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz na pamiątkę odrodzenia Państwa Polskiego. Podczas odbywającej się 9 listopada 2018 r. w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie uroczystej Gali z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki wręczył ten przyznany przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego prestiżowy medal Prezesowi Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariuszowi Sapińskiemu. Uhonorowanie tym zaszczytnym odznaczeniem to kolejne potwierdzenie dla wyjątkowej wartości pracy, dokonań, sukcesów i zaangażowania zarówno Prezesa, jak i efektywnie kierowanej przez niego firmy w budowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

MLEKOVITA najlepsza na XXVII Targach Mleczarskich Mleko-Expo!

MLEKOVITA co roku zdobywa najwyższe laury odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie Targów Mleczarskich Mleko-Expo. W XXVII edycji wydarzenia triumfowała w najważniejszych kategoriach, m.in. w zestawieniu Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz za wyniki w eksporcie w rankingu Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich. MLEKOVITA w obu od lat nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsca.

Targi Mleczarskie Mleko-Expo to jedna z ważniejszych imprez w branży mleczarskiej w Polce. Organizowana jest przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W 2018 roku odbywa się w dniach 14-16 listopada. Podczas tego wydarzenia spółdzielnie mleczarskie i firmy współpracujące z branżą mleczarską prezentują swoje produkty, jednocześnie promując najlepsze wyroby mleczne i ich producentów. MLEKOVITA regularnie uczestniczy w tych targach, wspierając w ten sposób profesjonalny wizerunek marki, a jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi.

Uroczystość otwarcia Targów Mleczarskich Mleko-Expo co roku połączona jest z ogłoszeniem wyników najważniejszych dla rynku mleczarskiego rankingów, przez co stanowi jeden z najistotniejszych momentów całego trzydniowego wydarzenia. MLEKOVITA okazała się najlepsza we wszystkich najważniejszych zestawieniach, tym samym odbierając:

- statuetkę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych i Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w 2017 roku, wyłonionych z rankingu opracowywanego przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny;

- Puchar Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa dla Laureata Rankingu Największych Spółdzielczych Eksporterów Produktów Mleczarskich w 2017 r.;

-Nagrodę Specjalną Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich za zajęcie 1. miejsca za wyniki eksportu w 2017 roku.

Wszystkie nagrody są znakomitym potwierdzeniem pozycji firmy MLEKOVITA nie tylko w branży mleczarskiej, ale i w całej polskiej gospodarce.

Inf. prasowa SM MLEKOVITA

Krajowy Związek Spółdzielni MleczarskichKrajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich
Związek Rewizyjny
ul. Hoża 66/68
00-682 Warszawa